Przedłużanie włosów

Hair Talk Extensions.

Szybko, łatwo, genialnie. Inaczej niż pozostałe metody. Hair Talk Extensions to nowa metoda przedłużania, dzięki której zaoszczędzisz czas i pieniądze. Zapomnij o złączach, tulejkach i splataniu. Hair Talk to metoda, przy której nie ma szkodliwego naciągania własnych włosów, połączenie jest ledwo wyczuwalne w dotyku, i co najważniejsze – niewidoczne! Hair Talk Extensions to bardzo cienkie pasemka z prawie niewidocznymi łączami, dzięki którym Twoja fryzura będzie modna i awangardowa. W systemie przedłużania i zagęszczania Hair Talk stosowany jest najwyższej jakości naturalny włos indyjski. Dla bardziej odważnych proponujemy mieszankę włosa naturalnego z włóknem odpornym na wysoką temperaturę oraz włosy syntetyczne w różnych modnych kolorach.

Hair Talk Extensions to metoda, która pozwoli stworzyć wymarzoną fryzurę w zaledwie kilka chwil. Złącze używane w metodzie posiada atesty medyczne i jest antyalergiczne, przyjazne dla skóry. Istotną sprawą jest to, że pasemka po 2-3 miesiącach mogą być ściągnięte i ponownie założone.

Motto Hair Talk Extensions: “Przedłużanie lub zagęszczanie bez chemii – najnowsze wspaniałe trendy kolorystyczne, które uzyskasz w zaledwie kilka chwil.”

Witaj w świecie bezgranicznych możliwości metody Hair Talk !