NOWOŚĆ – PINK PEEL – MAGIA ESTROGENÓW  -390 PLN

PINK PEEL – Profesjonalna procedura liftingująca:

PINK PEEL Magic Program to profesjonalna procedura liftingująca o działaniu estrogenowym, w której skład wchodzi peeling oraz produkty około zabiegowe, których łączne zastosowanie ma silne działanie liftingujące. Dermokosmetyki przyczyniają się do systematycznej odnowy komórkowej i regeneracji tkanek skóry.

PINK PEEL składa się z ekstraktu z korzenia Kudzu o wysokiej zawartości estrogenów, kompleksu Lift- THERA poprawiającego elastyczność skóry oraz kompleksu peptydów o właściwościach napinających.

W skład procedury PINK PEEL wchodzą: 

  • PINK PEEL Solution
  • PINK Magic Serum
  • PINK Maska
  • PINK DD Mikro skóra

PINK PEEL Solution zawiera Kudzu-THERA kwas octowy (organiczny kwas octowy). Działa odżywczo, bezpiecznie złuszcza skórę.

PINK Magic Serum i Maska zawierają wysoko skoncentrowany ekstrakt korzenia Kudzu o działaniu estrogenowym, jak również biopeptydy, białka mleka i adenozynę, które działają ujędrniająco na skórę. Widoczny jest efekt odmłodzenia skóry.

Mikro Skóra PINK DD działa podobnie jak skóra, dostarczając innowacyjny składnik Kudzu-Thera. Przezroczysta i oddychająca membrana, mikro skóra dobrze przylegająca do twarzy, przypominająca prawdziwą skórę.

Składniki o działaniu estrogenowym i liftingującym:

Laboratorium Theraderm opracowało Kudzu-THERA i Kudzu-THERA kwas octowy, wysoko skoncentrowany kompleks izoflawonów estrogenowych, których jest 300 razy więcej niż w soi. Oba są zarejestrowane w ICID jako nowe składniki.

  • Kudzu-THERA- Korzeń Kudzu znany jest z wysokiej zawartości naturalnych fitohormonów roślinnych, takich jak np: daidzeina, genisteina, puerarina, których jest 30 razy więcej niż w soi. Firma Theraderm dzięki skondensowaniu 10-krotnym korzenia Kudzu, uzyskała 300 razy więcej izoflawonów estrogenowych niż w soi.
  • Kudzu-THERA kwas octowy (organiczny kwas octowy)- w wyniku naturalnego procesu fermentacji Kudzu-THERA, został otrzymany ocet składający się z kwasów organicznych. Charakteryzują go właściwości złuszczające o dużej skuteczności, ponieważ działa podobnie jak chemiczny składnik peelingujący TCA. Organiczny kwas octowy zawiera również wiele innych substancji organicznych, aminokwasów i minerałów, które dostarczają niezbędnych składników odżywczych i bezpiecznie złuszczają skórę.                                             
  • Lift-THERA- kompleks aktywnych białek liftingujących, w tym kazeiny, kolagenu hydrolizowanego, elastyny hydrolizowanej, mleka koziego, protein soi. Odpowiednia ilość protein wpływa na biologiczne starzenie się skóry i na jej napięcie. Lift-THERA jest zarejestrowany w ICID jako nowo opracowany składnik.
  • Acetyl heksapeptyd-8 i Adenozyna- mają działanie rozluźniające mięśnie, hamują reakcje powodujące kurczenie się mięśni podczas mimiki twarzy.
  • Antioxidant- THERA –fosforan magnezowy, tokoferol, kwas tioktynowy, proteiny soi, aloes, proretinol.
  • Kompleks wybielający – niacynamid, izoflawonoidy sojowe, glabrydyna.

PINK DD Mikro Skóra – inteligentny system transportu substancji aktywnych w głąb skóry

PINK DD jest to przezroczysta i oddychająca membrana, mikro skóra dobrze przylegająca do twarzy, przypominająca prawdziwą skórę i działająca podobnie jak prawdziwa skóra, dostarczając innowacyjny składnik Kudzu-THERA®
(Kudzu-THERA® to wysoko skoncentrowane izoflawony – naturalne fitohormony roślinne, których jest 300 razy więcej niż w soi, znanej z działania estrogenowego).