WYJĄTKOWA CHWILA

Na początek, Twój Fryzjer-Doradca Kérastase wykona diagnozę włosów oraz skóry głowy, aby dobrać indywidualną ścieżkę pielęgnacji dobraną na miarę potrzeb Twoich włosów. Następnie, Fryzjer przeprowadzi transformację włosów w atmosferze pobudzającej zmysły: delikatny, relaksujący masaż, kwiatowo-owocowy zapach produktów. To chwila dla ciała i ducha pozwalająca uwolnić się od wszelkich trosk. Niezależnie od tego, czy spieszysz się, czy też poszukujesz chwili relaksu, Twój ekspert Kérastase będzie w stanie odpowiedzieć na Twoje indywidualne potrzeby wybierając spośród licznych, proponowanych przez Kérastase, rytuałów pielęgnacyjnych.

RYTUAŁY PIELĘGNACYJNE WŁOSÓW

THÉRAPISTE«RYTUAŁ ODRODZENIA WŁOSÓW»

Rytuał w dwóch odmianach – do włosów grubych i do włosów cienkich, do włosów osłabionych i zniszczonych.

Rezultat: włókno włosa jest głęboko odbudowane, odzyskuje swoją siłę i elastyczność, włosy są zrewitalizowane i jedwabiste w dotyku.

RÉSISTANCE«RYTUAŁ ODBUDOWUJĄCY»

Rytuał termoodbudowy włosów osłabionych, ze szczególnym uwzględnieniem zniszczonych końcówek.

Rezultat: dogłębna odbudowa włókna włosa, ochrona przed łamaniem oraz wzmocnienie.

NUTRITIVE«PROTOKÓŁ NUTRITIVE ODŻYWCZE OTULENIE»

Doza Systemu Nutri-Capture, odpowiednia do poziomu suchości włosów.

Rezultat: zapewnia włosom długotrwałe odżywienie i zabezpiecza je przed suchością.

DISCIPLINE«PROTOKÓŁ DISCIPLINE PŁYNNOŚĆ W RUCHU»

Protokół dyscyplinujący, nadający włosom płynność w ruchu i ochronę przed puszeniem.

Rezultat: włosy zdyscyplinowane, miękkie w dotyku i elastyczne. Odbudowane bez efektu obciążenia. Efekt do 4 tygodni.

ELIXIR ULTIME«RYTUAŁ 24 KARATY»

Wykwintny Rytuał pielęgnujący, dla wszystkich rodzajów włosów.

Rezultat: włosy odżywione, miękkie i pełne świetlistego blasku.

DENSIFIQUE«RYTUAŁ GĘSTE WŁOSY»

Rytuał uszlachetniający włosy większą objętością, sprężystością i gęstością.

Rezultat: większa objętość, jędrna i sprężysta fryzura.

FUSIO-DOSE«RYTUAŁ NATYCHMIASTOWY EFEKT»

15 minut, podczas których włosy przechodzą całkowitą metamorfozę. Siła składników aktywnych wnika w każde pojedyncze włókno włosa dla uzyskania natychmiastowego piękna.

KÉRASTASE INTENSYWNE DZIAŁANIE«RYTUAŁ INTENSYWNE DZIAŁANIE»

Zmieni wygląd Twoich włosów tak, abyś na nowo cieszyła się ich pięknem. Zapewni długotrwałe i wielowymiarowe rezultaty. Fryzjer-Konsultant skomponuje Rytuał na miarę potrzeb Twoich włosów.

MASKA KÉRASTASE«RYTUAŁ PIELĘGNACJI MASKĄ KÉRASTASE»

Poczuj wszystkimi zmysłami pielęgnacyjną siłę maski Kérastase. Już w przeciągu 10 minut Twoje włosy odzyskają naturalne piękno. Fryzjer-Konsultant dobierze maskę na miarę potrzeb Twoich włosów.

RÉSISTANCE + NUTRITIVE«RYTUAŁ KERATHERMIE»

RÉSISTANCE + NUTRITIVE Rytuał odbudowujący i dyscyplinujący włosy. Rezultat: Włosy miękkie w dotyku, intensywnie odżywione i wzmocnione na dłużej.

RYTUAŁY PIELĘGNACYJNE SKÓRY GŁOWY SPÉCIFIQUE

«PROTOKÓŁ KOJĄCY DLA PODRAŻNIONEJ SKÓRY GŁOWY»

Oparty o Kąpiele z formułą przebadaną pod kontrolą dermatologiczną. Protokół łagodzi swędzenie skóry głowy oraz pozostawia ją odświeżoną i odprężoną.

SPÉCIFIQUE«PROTOKÓŁ DLA SKÓRY GŁOWY Z TENDENCJĄ DO PRZETŁUSZCZANIA SIĘ»

Sprawia, że skóra głowy i włosy są długotrwale odświeżone u nasady, a jednocześnie lekkie i miękkie na długościach i końcach.

SPÉCIFIQUE«PROTOKÓŁ DLA SKÓRY GŁOWY Z TENDENCJĄ DO ŁUPIEŻU»

Pomaga wyeliminować łupież zarówno suchy jak i tłusty, pozostawiając skórę głowy odświeżoną i odprężoną.

SPÉCIFIQUE«PROTOKÓŁ ZAPOBIEGAJĄCY WYPADANIU WŁOSÓW»

Protokół wykonywany jest produktami, które wspomagają zahamowanie procesu wypadania włosów jak również odprężają skórę głowy. Protokół działa zapobiegawczo zarówno w przypadku okresowego jak i stałego wypadania włosów.

WYJĄTKOWE RYTUAŁY Zmysłowa pielęgnacja włosów, dostępna wyłącznie w salonach Kérastase w Studio Urody Gaja

FUSIO-DOSE

Rewolucyjna technika Fusio-Dose to połączenie odpowiedniego koncentratu i odpowiednio dobranego boostera. Fryzjer posiada 16 możliwych kombinacji, aby w pełni odpowiedzieć na potrzeby Twoich włosów i zaoferować im natychmiastową transformację.

1. DOZOWANIE
Dzięki dokładnej diagnozie Twoich włosów, Fryzjer ustali pierwszorzędne i drugorzędne potrzeby Twoich włosów. Na tej podstawie dobierze odpowiednią kombinację Fusio-Dose, która pozwoli Ci cieszyć się pięknymi i zdrowymi włosami.

2. FUZJA
Fryzjer na Twoich oczach przeprowadzi niesamowitą fuzję ampułki i boostera, aby otrzymać kompleksową odpowiedź na Twoje oczekiwania wobec swoich włosów.

3. TRANSFORMACJA
Dzięki precyzyjnemu działaniu, substancje czynne zawarte w Fusio-Dose wnikają we włókna włosów, zapewniając im natychmiastową przemianę.

RYTUAŁ ODRODZENIA WŁOSÓW

PODARUJ WŁOSOM ZNISZCZONYM DRUGIE ŻYCIE

Skuteczność udowodniona naukowo:

– włókno włosa jest głęboko odbudowane od wewnątrz

– włokno włosa odzyskuje swoją siłę i elastyczność

– włosy są silne, zrewitalizowane i jedwabiste w dotyku

“RYTUAŁ 24-KARATY” ELIXIR ULTIME

“Rytuał 24-Karaty” Elixir Ultime to połączenie wyjątkowych produktów pielęgnacyjnych o wysokiej zawartości odżywczych olejków.

To chwila oddziałująca na wszystkie zmysły. Rytuał ten wydobywa piękno Twoich włosów, nadając im blasku, miękkości i odżywienia.

Twój Fryzjer-Doradca, dzięki dużej różnorodności oferowanych przez  Kérastase olejków, stworzy kombinację produktów, dla Rytuału indywidualnie dobranego na miarę potrzeb Twoich włosów.

PRZYGOTUJ SIĘ DO SPOTKANIA W SALONIE Postaraj się określić potrzeby swoich włosów i oczekiwania w zakresie ich pielęgnacji.  

TWOJA SPERSONALIZOWANA DIAGNOZA

Dzięki “Spersonalizowanej Diagnozie” uzyskanej na naszej stronie masz możliwość wstępnie ustalić potrzeby Twoich włosów oraz oczekiwania w zakresie ich pielęgnacji. Wiedza ta pomoże Ci przygotować się do rozmowy z Fryzjerem, który potwierdzi i uzupełni diagnozę, a także wskaże indywidualnie dobraną ścieżkę pielęgnacji.

WYKONAJ DIAGNOZĘ  WŁOSÓW