Olaplex

TO NOWA USŁUGA DOSTĘPNA W SALONACH

Rozjaśnij włosy jeszcze bardziej. Pójdź o krok dalej, nie naruszając przy tym struktury włosa. Czy to na sesji zdjęciowej czy w salonie specjaliści z zakresu koloryzacji nie muszą już obawiać się zniszczenia włosów.

Możecie wykorzystać Olaplex jako narzędzie lub nową usługę. Wybór należy do was. Jako narzędzie wykorzystajcie Olaplex Bond Multiplier No.1, dodając go do rozjaśniacza lub koloru. Następnie po spłukaniu farby z włosów zaaplikujcie Bond Perfector No.2, aby stanowczo zmniejszyć uszkodzenia powodowane każdą koloryzacją.

Na optymalne wykorzystanie systemu pielęgnacji Olaplex pozwoli wprowadzenie go jako nowej usługi w waszym salonie. Zaoferujcie Klientowi Hair Perfector No.3, aby używał go w domu raz w tygodniu w celu wzmocnienia włosów, a także jako kurację wstępną przed kolejnym zabiegiem chemicznym. Hair Perfector No.3 przynosi wspaniałe dodatkowe korzyści, co potwierdzają setki klientów.

CO TO JEST TEN… OLAPLEX?

To ORYGINALNA substancja chemiczna, która tworzy i odnawia zniszczone wiązania. Tylko jedna!

Zaczęliśmy od zaangażowania do współpracy dwóch czołowych naukowców z tytułem doktora, specjalizujących się w materiałoznawstwie i chemii, którzy nigdy wcześniej nie pracowali nad produktami do włosów – dr Erica Presslya oraz dr Craiga Hawkera. Dzięki świeżemu spojrzeniu na sprawę zespół ten stworzył substancję zawierającą jeden składnik, wolną od sylikonu i olejków, która łączy zniszczone wiązania włosa w czasie zabiegu chemicznego i po jego zakończeniu, czyniąc włosy silniejszymi, niż były wcześniej. Choć może to brzmieć jak “abrakadabra”, warto zapoznać się z opiniami na temat Olaplex wyrażanymi przez czołowych specjalistów z zakresu koloryzacji i publikowanymi we wszystkich mediach społecznościowych. Jak to mówią, wszystko wychodzi w praniu.