LENISNA

Produkt LENISNA został zaprojektowany jako wypełniacz działający w czasie o stężeniu 170 mg kwasu polimlekowego PDLLA oraz 30 mg nieusieciowanego kwasu hialuronowego. Poprzez dostosowanie ilości roztworu, oraz wielkości cząsteczek od 50 do 60 mikrometrów i połączeniu ich z nieusieciowanym kwasem hialuronowym otrzymano hybrydę dostosowaną do aplikacji w tkankę podskórną lub okostnowo. Przeznaczony jest do leczenia zmarszczek głębokich, wiotkości i znaczących ubytków tkankowych.

EFEKT WOW! Dzięki połączeniu kwasu polimlekowego PDLLA z kwasem hialuronowym HA otrzymujemy efekt, który widoczny jest od razu po zabiegu.

Wypełnienie utrzymuje się do momentu, gdy dominować zaczyna proces produkcji nowego kolagenu, elastyny przez kwas polimlekowy.

Co czyni preparat wyjątkowym?

 • jego zdolność do najsilniejszej stymulacji produkcji kolagenu oraz przywracania młodzieńczego wyglądu w sposób stopniowy i naturalny.
 • brak konieczności masowania miejsc pozabiegowych z uwagi na okrągły kształt cząsteczek kwasy PDLLA i połączenie jej z nieusieciowanym kwasem hialuronowym.
 • trwałość zabiegu utrzymuje się ponad 24 miesiące od ostatniego zabiegu . Efekt można  podtrzymać wykonując 1 zabieg przypominający  po 24 miesiącach .

Z uwagi na wysokie  stężenie kwasu poli D,L mlekowego 170 mg oraz kwasu hialuronowego 30 mg  zabieg przeznaczony jest dla osób:

 • z wyraźnymi oznakami starzenia się 40 +
 • potrzebujących zwiększania objętości zapadniętych obszarów twarzy
 • szczególnie do korekcji wgłębień skóry takich jak: załamania w skórze, zmarszczki, bruzdy, a także w przypadku opadania twarzy i wiotkości skóry.

Efekty terapii widoczne są natychmiast po podaniu. Uzyskujemy efekt wypełnienia dzięki obecności kwasu hialuronowego. Po ok 2 tygodniach następuje produkcja kolagenu zapoczątkowana przez obecność mikrocząsteczek kwasu mlekowego PDLLA. Efekty terapii utrzymują się ponad dwa lata od ostatniego zabiegu. Rekomendowana ilość zabiegów  to 2 lub 3 w zależności od mankamentu skórnego w odstępach 6-8 tygodniowych. Po dwóch latach rekomendujemy wykonać 1 zabieg przypominający.

JUVELOOK

Juvelook to jedyny na świecie wypełniacz hybrydowy, łączący w sobie zarówno korzyści natychmiastowego efektu wypełnienia, wynikające z użycia kwasu hialuronowego, jak i długotrwałą stymulację produkcji kolagenu, dzięki wykorzystaniu kwasu polimlekowego PDLLA.

Dzięki opatentowanej technologii wytwarzania, został stworzony preparat o wyjątkowych właściwościach: długotrwałej skuteczności i podwyższonemu  profilowi bezpieczeństwa.

Dlaczego preparat  jest wyjątkowy?

 • To jedyny na świecie kwas polimlekowy do zastosowania w okolicy oka,  mezoterapii twarzy, szyi i dekoltu. Posiada zdolność do najsilniejszej stymulacji produkcji kolagenu oraz przywracania młodzieńczego wyglądu stopniowo i naturalnie.
 • Nie ma konieczności masowania miejsc pozabiegowych z uwagi na okrągły kształt cząsteczek kwasu PDLLA i połączenie ich z nieusieciowanym kwasem hialuronowym.
 • Trwałość zabiegu utrzymuje się ponad 2 lata od ostatniego zabiegu. Efekt można podtrzymać wykonując 1 zabieg przypominający po 24 miesiącach.

  Okolice zabiegowe

  • okolice oczu: dolna powieka, kurze łapki, dolina łez
  • czoło
  • mezoterapia skóry: twarzy, szyi i dekoltu

  Wsparcie fizyczne

  Natychmiast po wstrzyknięciu, JUVELOOK umiejscawia się w tkankach i wypełnia je nieusieciowanym kwasem hialuronowym. Dzięki swoim właściwościom, mikrocząsteczki kwasu polimlekowego nadają spoistości hydrożelowi HA, zapobiegając jego przemieszczeniu się.

  Odbudowa

  Po dwóch tygodniach, gdy kwas hialuronowy zaczyna się hydrolizować, mikrocząsteczki PLA wspierają produkcję kolagenu i doprowadzają do poprawy elastyczności, jędrności i gęstości skóry. Od tego punktu zwrotnego, rozpoczyna się przewaga w działaniu PDLLA powodując długotrwałą produkcję kolagenu

  Utrzymanie

  Po 6 miesiącach można zauważyć ostateczny wynik zastosowania JUVELOOK. Produkt uległ stopniowej biodegradacji i przywrócił objętość skórze. Od stabilizacji fizycznej do nowo syntezowanych włókien kolagenowych, które podtrzymują naturalny efekt w miarę upływu czasu.

  Korzyści związane z zastosowaniem preparatu Juvelook

  • jedyna na świecie formuła hybrydy Poly D,L Lactyd + HA o wielkości cząsteczek od 10 do 40 mikrometrów
  • skuteczność  i bezpieczeństwo potwierdzone  badaniami klinicznymi
  • trwałość efektów – powyżej 2 lat od ostatniego zabiegu
  • natychmiastowy efekt – z uwagi na kwas hialuronowy
  • bezpieczeństwo – certyfikaty FDA,CE dla kwasu polimlekowego
  • patenty i własne badania kliniczne
  • wielkość cząsteczek od 10 do 40 mikrometra
  • komfort zabiegu – łatwość iniekcji i brak zapychania się igły podczas zabiegu

  Ile utrzymują się efekty zabiegu?

  Efekty zabiegu są widoczne są natychmiast. Uzyskujemy efekt wypełnienia dzięki obecności kwasu hialuronowego. Po ok 2 tygodniach następuje produkcja kolagenu zapoczątkowana przez obecność mikrocząsteczek kwasu mlekowego PDLLA. Całkowite efekty terapii utrzymują się ponad dwa lata od ostatniego zabiegu. Rekomendowana ilość zabiegów to 2 lub 3 w zależności od okolicy i kondycji skóry, najlepiej w odstępach 6-8 tygodniowych. Po dwóch latach rekomendujemy wykonać 1 zabieg przypominający.