Koloryzacja

Majirel firmy Loreal Professionnel

Majirel to koloryzacja trwała z utlenianiem. Ma postać kremu koloryzującego wymaga mieszania z oksydantem(6 lub 9 %). Farba pielęgnuje włosy na całej ich długości dzięki zawartości selektywnego składnika pielęgnującego Ionene G + Incell, działa wewnątrz i na powierzchni włosa. Unikalne połączenie pigmentów nasyca włosy jednolitym i trwałym kolorem. Rezultatem są wzmocnione i bardziej odporne włosy i doskonałe, precyzyjne efekty koloryzacji. Majirel zapewnia intensywny, trwały i pełen blasku kolor od nasady włosów aż po ich końce. Gwarantuje do 100% pokrycia siwych włosów.

Loreal Majirel – wyraziste, głębokie, mieniące się kolory, od stonowanych aż po najbardziej odważne. Do pasemek lub koloryzacji całościowej. Podczas każdej koloryzacji, włosy są chronione i zadbane.

Loreal Majirouge – odcienie czerwieni są głębokie, trwałe i kryjące. Od miedzianego po purpurowy, intensywne odcienie czerwieni ożywiają włosy magicznym pięknem. Podczas każdej koloryzacji, włosy są chronione i zadbane.

Loreal Majiblond – odcienie blond.

INOA

INOA to najnowszy system koloryzacji stworzony przez firmę L’oreal Professionnel.

INOA to skrót od Innovation No Ammonia czyli innowacja bez amoniaku.

Technologia ODS (Oil Delivery System) – nowatorski system na bazie olejku, zwiększający efektywność koloryzacji. Zapewnia wyjątkową dbałość o włókno włosa i różnorodne możliwości kolorystyczne.

Ta rewolucyjna technologia delikatnie otula włókno włosa wybranym pigmentem nie niszcząc jego struktury, pomaga zachować naturalną ochronną warstwę lipidową, zapewniając przy tym komfort skóry głowy.

Przy zastosowaniu koloryzacji Inoa rzadziej występuje uczucie swędzenia i pieczenia niż w przypadku tradycyjnych produktów do trwałej koloryzacji włosów. Kolor dłużej utrzymuje się na włosach, nie blaknie tak szybko jak po zastosowaniu innych farb do włosów. Nie zawiera amoniaku ani nie ma zapachu.

Koloryzacja Inoa to różnorodne możliwości kolorystyczne: odcienie precyzyjne i przewidywalne – od prawdziwych zimnych aż po żywe, świetliste i ciepłe; rozjaśnienie do trzech tonów, wyjątkowa jednolitość koloru, od nasad aż po końce; doskonałe pokrycie siwych włosów.

Pomaga zachować naturalny poziom lipidów i aminokwasów włosów.


DIALIGHT

Nowy wymiar koloryzacji ton w ton bez amoniaku od L’Oréal Professionnel.

Dla kobiet, które mają włosy koloryzowane i uwrażliwione, które chcą odświeżyć swój obecny kolor na długościach i końcach, chcą zmienić obecny odcień refleksów lub nadać połysk swoim włosom naturalnym.

Rezultat jak po intensywnej pielęgnacji, efekt wygładzonej powierzchni włosa, niezwykła trwałość i jednolitość koloru nawet na włosach uwrażliwionych, świetlisty refleks, lustrzany połysk włosów. Włosy są błyszczące i miękkie w dotyku.

DIARICHESSE

Koloryzacja ton w ton bez amoniaku.

Dla kobiet, które wykonują kolor po raz pierwszy i chcą uniknąć efektu odrostów lub które wcześniej nie koloryzowały włosów i chcą ukryć pierwsze siwe włosy. DIArichesse to koloryzacja idealna również dla kobiet, które chcą powrócić do swojego naturalnego koloru.

Wyjątkowa pielęgnacja: miękkość, ultra-błyszczące włosy; nasycone i głębokie refleksy.


Elumen

Elumen firmy Goldwell jest farbą najwyższej jakości, która swą bezkonkurencyjność zawdzięcza niespotykanej trwałości, z pominięciem procesu oksydacji. Działa wyłącznie przy użyciu bezpośrednio wnikających, błyszczących pigmentów farby, które przenikają głęboko do wnętrza włosa i zostają tam mocno zakotwiczone. Elumen jest tak trwały jak farba do włosów i jednocześnie tak delikatny jak najlepsze, znane Państwu preparaty koloryzujące.

Elumen to pierwsza farba do włosów, stanowiąca kombinację intensywnego koloru, jaskrawości i połysku:

• brak oksydacji, brak lotonu, bez konieczności mieszania
• kompaktowy asortyment składający się z 23 odcieni + 1 odcienia Clear

Właściwości i zalety:

• jest innowacyjną technologią farbowania, która absolutnie nie wymaga oksydacji
• nie wymaga stosowania lotonu (wody utlenionej) i tym samym nie trzeba go z niczym mieszać
• Elumen jest szybki i prosty w stosowaniu przez nowoczesną, profesjonalną technikę nakładania
• Wykorzystuje wyłącznie lśniące, bezpośrednio wnikające pigmenty
• Instaluje pigmenty głęboko we wnętrzu włosa, bez chemicznego procesu otwierania łuski włosowej
• mocno zakotwicza pigmenty we włosie, poprzez wytworzenie pewnego rodzaju siły przyciągania magnetycznego
• istota działania jest czysto fizyczna i dzięki temu jest wyjątkowo ochronny dla włosów
• minimalizuje porowate obszary we włosie, dla uzyskania dodatkowego i niespotykanego wcześniej połysku
• Elumen można w bezpieczny sposób usunąć z włosów


Koloryzacja dla mężczyzn

Żel bez amoniaku – dla mężczyzn.

Cover 5′ jest przeznaczony dla mężczyzn, którzy chcą zatuszować swoje siwe włosy, otrzymując dyskretny i perfekcyjnie naturalny rezultat bez radykalnej zmiany wyglądu.

Siwe włosy stają się mniej widoczne, fryzura odzyskuje wygląd, zmiana jest wyraźna ale dyskretna, pozostaje w idealnej harmonii z naturalnym odcieniem włosów klienta, włosy wyglądają na „odświeżone” a rezultat jest długotrwały.

W Cover 5′ zastosowano technologię Chrono-Blend, wykorzystującą starannie wyselekcjonowane, zbilansowane barwniki, dające wyjątkowo naturalny efekt. Jest to koloryzacja w postaci żelu, bez amoniaku, naturalnie przyciemniająca siwe włosy. Maksymalny efekt w zaledwie 5 minut. Cover 5′ wzbogacony jest w Incell, zapewniająca 100% ochronę włosów.