JALUPRO

AMINOKWASOWA TERAPIA
ZASTĘPCZA

Wyróżniona Perłą Dermatologii Estetycznej
w kategorii Perfekcyjny Tandem za JALUPRO Classic i JALUPRO Drink

PREPARATY DO INJEKCJI

Zwalczanie oznak starzenia się skóry wymaga wsparcia jej procesów metabolicznych i komórkowych. Liczne badania naukowe udowodniły, iż aminokwasy (gli­cyna, I-prolina, I-lizyna i I-leucyna) w połączeniu z kwasem hialuronowym mogą wspierać proces bio-rewitalizacji skóry, co zostało wykorzystane przy tworzeniu produktów JALUPRO.

JALUPRO CLassic przywraca blask i elastyczność skórze oraz zapobiega utracie jej jędrności. Działa doskonale zarówno na skórę twarzy, jak i całego ciała. Redukuje zmarszczki i zapobiega powstawaniu elastozy. Poprawia wygląd blizn – także tych potrądzikowych, keloidów oraz rozstępów.

JALUPRO HMW to produkt, którego zadaniem jest bio-rewitalizacja szczególnych obszarów skóry, które są najbardziej narażone na powstawanie głębokich zmarszczek i bruzd, np. skóry szyi i dekoltu.

PŁYNNY KOMPLEKS AMINOKWASÓW

Głównym zadaniem produktu Jalupro Drink jest dostarczenie organizmowi związków niezbędnych do walki z oznakami starzenia się skóry. To suplement diety, który cechuje unikatowy skład o udowodnionej skuteczności działania. Jalupro Drink zawiera trzy aminokwasy niezbędne do produkcji kolagenu: glicynę, prolinę oraz I-lizynę. Jalupro Drink to suplement diety zawierający kompleks aminokwasów. Zwiększa efektywność działania zabiegów kosmetycznych, którym poddawana jest skóra. Dodatkowo powoduje łatwiejsze gojenie się ran pooperacyjnych.

AMINOKOSMETYKI

Laboratorium Professional Derma stworzyło nową, innowacyjną linię produktów kosmetycznych, które między innymi dzięki działaniu antyoksydacyjnemu skutecznie spowalniają procesy starzenia się skóry. To pozwala jej zachować pełen witalności, promienny wygląd. Dzięki zawartości kompleksu aminokwasów i kwasu hialuronowego, linia produktów Jalupro cechuje się doskonałą skutecznością w redukowaniu oznak starzenia się skóry. Kondycja skóry zależy między innymi od aktywności fibroblastów, a jedną z ich głównych funkcji jest produkcja kolagenu. Proces ten zachodzi przy udziale aminokwasów (m.in. glicyny, I-proliny, I-lizyny) związków dostarczanych wraz z dietą. Aminokwasy te zawarte są także w w produktach linii Jalupro i umożliwiają produkcję kolagenu przez fibroblasty. Zawarty w produktach z linii Jalupro kwas hialuronowy pozwala osiągnąć nie tylko lepsze nawilżenie skóry, ale także poprzez działanie synergistyczne z aminokwasami hamuje wytwarzanie wolnych rodników, a co za tym idzie – hamuje procesy starzenia się skóry.