Potęga aloesu

Odkryj potęgę aloesu. Od rośliny. Do produktu. Dla Ciebie. Poznaj ludzi, zwiedź farmy i zobacz procesy, dzięki którym aloes Forever jest najlepszy na świecie!

W Studio Urody Gaja zakupisz swoje ulubione produkty Forever i nasze bestsellery, takie jak zestawy do kontroli wagi, suplementy diety,  produkty pielęgnacyjne i napoje aloesowe!

FOREVER ALOE VERA GEL®

Wyobraź sobie, że rozcinasz liść aloesu i konsumujesz świeży miąższ prosto z jego wnętrza. Spożywając nasz sztandarowy produkt, Forever Aloe Vera Gel, jesteś tego tak bliski, jak to tylko możliwe!
To produkt, któremu za jakość i czystość przyznano certyfikat Międzynarodowej Rady Naukowej ds. Aloesu. Jego postawą jest czysty miąższ z wnętrza liścia aloe vera i nie zawiera konserwantów.
Od tysięcy lat aloes znany jest jako znakomicie służąca naszemu zdrowiu, magiczna roślina posiadająca wiele zalet. Zachwycano się jego naturalnymi kojącymi, chłodzącymi i nawilżającymi właściwościami. Także dziś stosowany jest do łagodzenia drobnych oparzeń, przynosi ulgę przy podrażnieniach i pomaga w zachowaniu właściwego nawilżenia i dobrej kondycji skóry. Tymczasem ta fantastyczna, pustynna roślina oferuje nam niesamowite korzyści także wówczas, gdy ją spożywamy.

FOREVER ALOE BERRY NECTAR®

Jeśli lubisz smak nieco kwaśnej żurawiny i soczystych jabłek to mamy dla ciebie produkt idealny. Ożywczy smak żurawiny, połączony ze słodką nutą jabłek zmienia nasz nieoceniony sok z miąższem z liści aloesu w orzeźwiający nektar, który dodatkowo świetnie smakuje!
Forever Aloe Berry Nectar to 90,7% soku z miąższem z liści aloe vera, który wzbogacono koncentratem soków owocowych żurawiny i jabłek. Całość uzupełnia dodatek witaminy C.
Aloes oraz witamina C wspierają czynności układu pokarmowego i odpornościowego. Poza tym wspomagają organizm w ochronie przed wolnymi rodnikami tlenowymi. Wspierają tym samym mechanizmy obronne i adaptacyjne. Dodatkowo witamina C pozytywnie wpływa na działanie układu nerwowego i zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia, dzięki czemu mamy więcej energii do działania.
Aloes zawarty w Forever Aloe Berry Nectar wspomaga oczyszczanie przewodu pokarmowego i wspiera trawienie poprzez korzystny wpływ na pracę jelit, natomiast witamina C przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu.
Dzięki Forever Aloe Berry Nectar® możesz cieszyć się korzyściami soku z miąższem aloesowym oraz orzeźwiającym smakiem żurawiny i słodyczą jabłek.

FOREVER ALOE PEACHES™

Nie musisz już czekać do lata, by cieszyć się pysznym smakiem dojrzałych w słońcu brzoskwiń! For ever Aloe Peaches,
z 84,5% aloesu z wnętrza liścia, to kolejne źródło aloe vera w poręcznej formie napoju o pysznym, słodkim smaku brzoskwiń

Masz pytania pisz lub dzwoń. Jeśli chcesz uzyskać rabat 15% zarejestruj się, link poniżej 😊
https://m.foreverliving.com/mobile/join.do…