Project Description

Dibi Milano

Jak wyglądają zabiegi na cellulit?

Współcześnie mamy do czynienia z szerokim wyborem różnorodnych zabiegów, mających na celu wyraźną redukcję cellulitu. Do najpopularniejszych zabiegów należą: karboksyterapia, w której wykorzystuje się dwutlenek węgla do walki z uporczywym cellulitem, masaże antycellulitowe, laseroterapia, jak również zabiegi wykorzystujące działanie fal ultradźwiękowych, które nie tylko likwidują cellulit, ale też walczą z nadmiarem tkanki tłuszczowej w wybranych obszarach ciała. Zabiegi na cellulit wykonuje się zazwyczaj na powierzchni ud oraz pośladków, jednak wybrane metody można stosować również na brzuchu czy ramionach.

Efekty zabiegów na cellulit

  • Skuteczna redukcja cellulitu I, II i III stopnia.
  • Wyszczuplenie wybranych partii ciała.
  • Ujędrnienie, wygładzenie i uelastycznienie skóry ciała.
  • Doskonałe przygotowanie skóry ciała do kolejnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.
  • Widoczna poprawa ogólnej kondycji skóry ciała.

Pozbądź się cellulitu 

Specjaliści ze Studia Urody Gaja zawsze dobierają metodę zwalczania cellulitu odpowiednio dostosowaną do potrzeb pacjentki oraz stopnia zaawansowania jej skórki pomarańczowej. Zabieg na cellulit w naszym gabinecie kosmetycznym będzie doskonałym uzupełnieniem codziennej pielęgnacji skóry ciała i przybliży pacjentkę do osiągnięcia efektu wymarzonej sylwetki.

BASE PERFECTION

SHAPE PERFECTION

TONIC PERFECTION

MEZO PERFECTION

MEZO PERFECTION INTENSE

NOWOŚĆ!!!     CELL CONTOUR

Multifunkcjonalny oraz detoksykujący zabieg na ciało o poczwórnym działaniu. Modeluje sylwetkę oraz poprawia sprężystość i jędrność. Redukuje tłuszcz i cellulit w ciągu 4 tygodni.