Strona główna/Portfolio/

Terapia kolagenowa LINERASE

2018-10-01T14:04:31+02:00

Terapia kolagenowa Linerase

Preparat LINERASE otrzymał prestiżową nagrodę Perłę Dermatologii Estetycznej 2016 w kategorii NAJLEPSZY PREPARAT DO BIOSTYMULACJI TKANKOWEJ!

Zdrową, młodą i jędrną skórę zawdzięczamy głównemu jej budulcowi, którym jest kolagen. Niestety z wiekiem jego produkcja spada, włókna stają się coraz słabsze, a nasza skóra mniej elastyczna.
W procesie starzenia się, oprócz spadku elastyczności związanej ze zmniejszeniem ilości włókien kolagenu oraz

Trychologia

2023-11-07T10:36:09+01:00

Konsultacja trychologiczna obejmuje:

  1. Szczegółowy wywiad – stan zdrowia, tryb życia, przyjmowane leki i historię rodzinną, wyniki badań, pielęgnację domową i zabiegową.
  2. Diagnozę skóry – dokładną diagnostykę skóry głowy oraz łodygi włosa przy użyciu kamery trychologicznej.
  3. Plan działania – zalecenia domowe oraz zabiegi gabinetowe. W przypadku zaawansowanej konsultacji dochodzi do tego indywidualnie dobrana suplementacja, wskazówki dietetyczne oraz porady dotyczące

Olaplex

2017-11-16T21:06:51+01:00

Olaplex

TO NOWA USŁUGA DOSTĘPNA W SALONACH

Rozjaśnij włosy jeszcze bardziej. Pójdź o krok dalej, nie naruszając przy tym struktury włosa. Czy to na sesji zdjęciowej czy w salonie specjaliści z zakresu koloryzacji nie muszą już obawiać się zniszczenia włosów.

Możecie wykorzystać Olaplex jako narzędzie lub nową usługę. Wybór należy do was. Jako narzędzie wykorzystajcie Olaplex Bond Multiplier No.1, dodając go

Laser frakcyjny CO2

2023-11-15T06:58:54+01:00

Laser frakcyjny CO2

Na czym polega resurfacing laserowy


Zabieg wykonywany jest laserem frakcyjnym CO2, który emituje podczas jednego impulsu liczne mikrowiązki światła laserowego, które wypalają w skórze liczne mikrokolumienki obejmujące warstwę naskórka i skóry właściwej. Impulsy laserowe emitowane są na powierzchni skóry jeden obok drugiego, co w rezultacie pozwala na wytworzenie siateczki mikrouszkodzeń na danym obszarze skóry. I jest

Depilacja woskiem

2023-01-16T11:53:17+01:00

Depilacja

Czemu depilacja woskiem? Jest to szybki i niedrogi sposób, aby na dłuższy czas pozbyć się niechcianych włosków, a efekty są widoczne od razu. Depilacja jest przeznaczona dla kobiet jak i dla mężczyzn. Pracujemy na wysokiej jakości naturalnych woskach znanych i cenionych firm na całym świecie takich jak Lycon, Depileve, które dzięki swoim właściwościom minimalizują bolesność zabiegu i

Derma ShinePro- mezoterapia

2023-01-16T11:48:18+01:00

Derma Shine Pro – to innowacyjna metoda mezoterapii igłowej

System próżniowy „vacum” daje możliwość przeprowadzenia szybkich i skutecznych zabiegów podawania preparatów o różnej wiskoelstyczności minimalizując jednocześnie ryzyko powstania siniaków.

Innowacyjna multi-igła podaje preparat w różnych odległościach i precyzyjnych dawkach, zawsze na tą samą zadaną głębokość.

Urządzenie Derma Shine Pro to urządzenie klasy medycznej służące do bardzo precyzyjnego deponowania śródskórnie określonej ilości substancji czynnej.

To

Henna brwi i rzęs

2022-05-05T11:14:08+02:00

Henna brwi i rzęs

Piękna, wyrazista oprawa oczu jest bardzo ważnym elementem urody i atrakcyjności każdej kobiety. Każde oko jest inne, traktujemy je więc indywidualnie i do każdego stosujemy specjalną oprawę. Staranna stylizacja okolicy oka zapewnia nie tylko efekt powiększenia objętości i długości rzęs oraz wyrazistości brwi, ale również umożliwia poprawę rysunku oka i wydobycie barwy tęczówki.

HENNA

Henna to zabieg kosmetyczny wykonywany na brwiach

PINK PEEL

2021-04-12T20:09:32+02:00

NOWOŚĆ – PINK PEEL – MAGIA ESTROGENÓW  -390 PLN

PINK PEEL – Profesjonalna procedura liftingująca:

PINK PEEL Magic Program to profesjonalna procedura liftingująca o działaniu estrogenowym, w której skład wchodzi peeling oraz produkty około zabiegowe, których łączne zastosowanie ma silne działanie liftingujące. Dermokosmetyki przyczyniają się do systematycznej odnowy komórkowej i regeneracji tkanek skóry.

PINK PEEL składa się

Oczyszczanie wodorowe OMEGA HYDRO PEEL II

2023-01-16T11:51:29+01:00

Omega Hydro Peel II

Omega Hydro Peel II – Oczyszczanie a jednocześnie odmładzanie skóry podczas jednego zabiegu? Tak!
Teraz to możliwe dzięki urządzeniu Omega Hydro Peel II.

Nowoczesna technologia hydropeelingu
z podawaniem substancji aktywnych pomaga przeciwdziałać wielu problemom skórnym, odżywia ją i uelastycznia a tym samym nadaje blasku i świeżości.

Dzięki zastosowaniu specjalnie dobranych substancji aktywnych efekt widać zaraz po wykonaniu

Forever suplementy

2019-03-04T14:03:39+01:00

Potęga aloesu

Odkryj potęgę aloesu. Od rośliny. Do produktu. Dla Ciebie. Poznaj ludzi, zwiedź farmy i zobacz procesy, dzięki którym aloes Forever jest najlepszy na świecie!

W Studio Urody Gaja zakupisz swoje ulubione produkty Forever i nasze bestsellery, takie jak zestawy do kontroli wagi, suplementy diety,  produkty pielęgnacyjne i napoje aloesowe!

FOREVER ALOE VERA GEL®

Wyobraź sobie, że rozcinasz liść aloesu

Przejdź do góry