Słońce nie świeci już tak intensywnie, ale temperatury nie zdążyły znacznie spaść. Jesień to najlepsza pora na poddanie się wielu zabiegom medycyny estetycznej. Oto nasze hity zabiegowe 

Peelingi medyczne

Są trzy powody, dla których warto je robić. Po pierwsze, rewelacyjnie przywracają skórę po lecie do dobrej formy: złuszczają pogrubiony przez słońce naskórek, odświeżają i rozjaśniają przebarwienia. Po drugie, pomagają walczyć z zaskórnikami i trądzikiem, które lubią nasilić się jesienią. Po trzecie odmładzają – spłycają zmarszczki, pobudzają skórę do produkcji nowego kolagenu i elastyny.
Dobrze dobrany peeling naprawdę może zdziałać cuda. Ale to nie jest tak, że preparat, który świetnie sprawdził się u koleżanki, będzie dobry dla nas, warto o tym pamiętać.

Mezoterapia

Jesienią skóra potrzebuje zastrzyku energii – i to dosłownie. Wprowadzanie składników aktywnych do skóry skutecznie i widocznie poprawi jej kondycję. – To, jakie składniki serwujemy skórze, zależy od jej potrzeb. Może to być czysty kwas hialuronowy, koktajl witamin i minerałów. Mezoterapia ma jeszcze jedną zaletę: mikrouszkodzenia spowodowane ukłuciami igły mobilizują skórę do regeneracji, pobudzają do produkcji elastyny i kolagenu. Bezsprzecznie mezoterapia to bardzo skuteczny sposób na rewitalizację, odżywienie i nawilżenie skóry. Po zabiegu zwiększa się napięcie skóry, spłycają się zmarszczki, cera odzyskuje blask – nie bez przyczyny mezoterapia jest przez Francuzki nazywana nowoczesnym kosmetykiem współczesnej kobiety.

Dermapen – odmładzanie przez nakłuwanie

Nakłuwanie to jeden z najbardziej lubianych przez kobiety sposobów odmładzania.
– To metoda mało inwazyjna, niewymagająca długiej rekonwalescencji, ekonomiczna i ekologiczna, bo wykorzystuje naturalne procesy zachodzące w naszym organizmie. A efekty są naprawdę rewelacyjne! Podczas zabiegu skóra nakłuwana jest 12 wibrującymi igłami na głębokość 0.5-2.5 mm z prędkością 1300 nakłuć na sekundę. Tworzą się mikrouszkodzenia, które powodują, że skóra sama mobilizuje się do produkcji nowej, młodej, zdrowej tkanki. A to oznacza wyrównany koloryt, zwiększenie napięcia skóry, spłycenie zmarszczek, niwelacja blizn i zmniejszenie widoczności porów skóry.

Totalna regeneracja, czyli laserowy resurfacing

Metoda uwielbiana nie tyko przez gwiazdy takie jak Jennifer Lopez i Jennifer Aniston. Tajemnica jej sukcesu tkwi w efektach. Laserowy resurfacing to totalna przebudowa skóry i spektakularne efekty odmłodzenia, bez botoksu i wypełniaczy. Laser frakcyjny spłyca zmarszczki i drobne linie, pogrubia, uelastycznia i ujędrnia skórę, a jednocześnie zmniejsza widoczność porów skóry, rozjaśnia przebarwienia, niweluje blizny potrądzikowe, włókniaki, naczyniaki. Jak wygląda zabieg? Za pomocą wiązki światła laser tworzy mikrouszkodzenia w skórze. Powstaje siateczka skoagulowanej tkanki, otoczonej zdrowymi komórkami skóry, które zaczynają się intensywnie namnażać. Efekt widoczny jest po 4 tygodniach od zabiegu, kiedy zaczyna się proces przebudowy skóry.

Epilacja

Nasuwa się pytanie: po co? Przecież lato minęło, a jesienią i zimą gładkie ciało nie jest niezbędne. Takie myślenie to błędne koło. O depilacji znowu sobie przypomnimy na początku lata, ale wtedy będzie za późno, żeby nadmiernego owłosienia pozbyć się na stałe. Najskuteczniejszą metodą pozbywania się włosków jest epilacja laserowa.
Zapraszamy  na konsultację . Pomożemy Ci wybrać doskonały zabieg.

Rejestracja 77 418 05 26 📱